- Mgr. Klaudia AndrášikováUčiteľka II. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: VII.B
- Mgr. Klaudia AndrášikováUčiteľka II. stupňa ZŠ
- Mgr. Viera ArgalášováUčiteľka I. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: II.A
- RNDr. Eva BališováUčiteľka II. stupňa ZŠ
- RNDr. Eva BališováUčiteľka II. stupňa ZŠ
- Alena BaričičováVychovávateľka
- Mgr. Peter BartoněkVychovávateľ
- Mgr. Peter BartoněkPedagogický asistent
- Mgr. Dušana BartoněkováZástupkyňa
- Mgr. Soňa BeitlováUčiteľka II. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: V.A
- Eva BenckováVychovávateľka
- Eva BenckováPedagogická asistentka
- Marek BenčíkPedagogický asistent
- Mgr. Elena BeutelhauserováOdborná zamestnankyňa
- Mgr. Elena BeutelhauserováUčiteľka II. stupňa ZŠ
- Eva BobekováUpratovačka
- Mgr. Hana BolchováUčiteľka II. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: VIII.B
- Mgr. Hana BolchováUčiteľka II. stupňa ZŠ
- Bc. Helga DovalováZástupkyňa
- Mgr. Júlia Eőzse TörökováUčiteľka II. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: V.B
- Mgr. Júlia Eőzse TörökováUčiteľka II. stupňa ZŠ
- Mgr. Ivan FerkoUčiteľ II. stupňa ZŠ
Triedny učiteľ: VI.A
- Mgr. Štefánia Ferková, PhD.Odborná zamestnankyňa
- Jana GodányováKuchárka
- Mgr. Dominika GogováUčiteľka I. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: II.B
- Mgr. Dominika GogováUčiteľka I. stupňa ZŠ
- Mgr. Lívia Grédiová SlížováPedagogická asistentka
- Mgr. Lívia Grédiová-SlížováVychovávateľka
- Mgr. Mária GrivalskáUčiteľka II. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: V.C
- Peter HalagardaŠkolník
- Peter HalagardaUpratovač
- Silvia HalešováTajomníčka
- Silvia HalešováPedagogická asistentka
- Mgr.Art. Peter HarumIný nepedagogický zamestnanec
- Mgr. Etela HessováRiaditeľka
- Mgr. Katarína IglarčíkováUčiteľka I. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: I.B
- Mgr. Katarína IglarčíkováUčiteľka I. stupňa ZŠ
- Gabriel JasečkoVychovávateľ
- Gabriel JasečkoPedagogický asistent
- Mgr. Katarína JurášováUčiteľka I. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: IV.A
- Mgr. Katarína Kačinová, PhD.Učiteľka materskej školy
Triedna učiteľka: Sovičky
- Mgr. Nikola KasardováUčiteľka II. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: IX.B
- Mgr. Nikola KasardováUčiteľka II. stupňa ZŠ
- Mgr. Zuzana KrajčováUčiteľka II. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: IX.A
- Mgr. Zuzana KrajčováUčiteľka II. stupňa ZŠ
- Mgr. Lucia KrbicováUčiteľka I. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: III.A
- Mgr. Lucia KrbicováUčiteľka I. stupňa ZŠ
- Ing. Tatiana KretzschmarPedagogická asistentka
- Mgr. Lucia KrištofičováIná nepedagogická zamestnankyňa
- Mgr. Jana KucerováUčiteľka
- Helena KukiováKuchárka
- Dagmar KuželováKuchárka
- Mgr. Jana LaurencováVychovávateľka
- Mgr. Jana LaurencováUčiteľka I. stupňa ZŠ
- Mgr. Mária LitresicsEkonómka
- Mgr. Zuzana MasarovičováUčiteľka I. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: I.A
- Mgr. Zuzana MasarovičováUčiteľka I. stupňa ZŠ
- Mgr. Mária MikolášováŠkolská špeciálna pedagogogička
Triedna učiteľka: III.B
- Mgr. Mária MikolášováPedagogická asistentka
- Mgr. Milota NemcováUčiteľka I. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: IV.B
- Mgr. Milota NemcováUčiteľka I. stupňa ZŠ
- Mgr. Eva PčolinskáUčiteľka II. stupňa ZŠ
- Mgr. Roman PenkalaUčiteľ II. stupňa ZŠ
Triedny učiteľ: VII.A
- Mgr. Roman PenkalaUčiteľ II. stupňa ZŠ
- Zuzana PolákováUčiteľka
- Viera RothmajerováPedagogická asistentka
- Miriam SedláčkováUpratovačka
- Maroš SlivkaUpratovač
- Valéria SlivkováEkonómka
- Mgr. Erika SokolaUčiteľka I. stupňa ZŠ
- PaedDr. Silvia StašákováZástupkyňa
- PaedDr. Silvia StašákováUčiteľka I. stupňa ZŠ
- Bc. Mária SuchanovskáUčiteľka materskej školy
Triedna učiteľka: Žabky
- Mgr. Nikola ŠebökováUčiteľka II. stupňa ZŠ
- Mgr. Nikola ŠebökováUčiteľka II. stupňa ZŠ
- Helena ŠipošováKuchárka
- Mgr. Andrea ŠmidováUčiteľka
- Peter ŠolinUpratovač
- Juraj ŠtefunkoŠkolník
- Juraj ŠtefunkoUpratovač
- Alica ŠtefunkováIná nepedagogická zamestnankyňa
- Mgr. Beata TalajováPedagogická asistentka
- Silvia TánczosováUpratovačka
- Monika TicháUčiteľka materskej školy
- Mgr. Patrik TomekVychovávateľ
- Angela UjváriováKuchárka
- Angela UjváriováUpratovačka
- Angelika UjváriováKuchárka
- Karolína UjváriováKuchárka
- Mgr. Juraj ValentUčiteľ II. stupňa ZŠ
Triedny učiteľ: VIII.A
- Mgr. Juraj ValentUčiteľ II. stupňa ZŠ
- Mgr. Darina VidováUčiteľka I. stupňa ZŠ
- Petra VrtichováVychovávateľka
- Mgr. Paulína ZelenayováOdborná zamestnankyňa
- Mgr. Rita Zvončeková KovárováŠkolská špeciálna pedagogogička